Telefon: +36 (22) 504 640 Nyitvatartás: H - P: 9:00 - 17:00

Állásajánlat (rendszergazda)

  • Posted on:  2022 July 08 05:22
  • Írta:

Székesfehérvár egyik meghatározó informatikai szolgáltató vállalkozása keres munkájára igényes, önállóan és csapatban is dolgozni tudó munkatársat

IT support technikus (rendszergazda)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hibajelentések és igények fogadása emailen és telefonon.
  • Ügyfelek támogatása telefonon, emailben, TeamViewer segítségével vagy személyesen.
  • Szoftveres, hardveres problémák felmérése, priorizálása és megoldása.
  • Windows alapú számítógépek, nyomtatók üzembehelyezése, karbantartása.
  • Vezetékes és vezetéknélküli hálózatok tervezése és kiépítése.
  • Hálózati eszközök konfigurálása (Mikrotik, Ubiquiti, stb.)
  • Proaktív részvétel a csapat munkájában.
  • Napi egyeztetés a közvetlen felettessel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számítógép szervizelésében, összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Microsoft Windows és Office alapos ismerete
  • Windows szerverek üzemeltetésében, továbbá AD, DHCP, DNS, M365 üzemeltetésben szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 1-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magas fokú ügyfélorientáció

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Debian vagy ubuntu szerver üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol alapfok

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

  • Fényképes, szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • Motivációs levél (opcionális)

Megjelent: 875 alkalommal Utoljára frissítve: 2022 August 05 10:45
Tovább a kategóriában: « Állásajánlat (szerviztechnikus)